Latvijas Mākslas akadēmijas 80. karnevāls

Baltais Caurums

2018. gada 16. februārī no plkst. 19.00 līdz rīta gaismai Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) norisināsies 80. jubilejas karnevāls. Šī gada karnevāla nosaukums – “Baltais caurums” – astrofiziķi uzskata, ka baltie caurumi izgrūž nezināmu matēriju, radot paralēlos visumus, kur ceļošana laikā un telpā kļūst iespējama. Karnevāls savā bezgalīgi apaļajā jubilejā pārtaps par portālu ceļojumam vērienīgos mākslas un radošuma svētkos, padarot to par vienu no gada lielākajiem notikumiem.

KUR

Latvijas Mākslas akadēmijā
Kalpaka bulvāris 13, Rīga

KAD

2018. gada 16. februārī
no plkst. 19:00 līdz 07:00


Mākslas un radošuma svētki

7 skatuvēs programma no 7 vakarā līdz 7 rītā

Par godu jubilejas karnevālam LMA studenti apvienos spēkus, lai kopā ar talantīgajiem un enerģiskajiem studentiem no Jāzepa Vītola mūzikas akadēmijas un Kultūras akadēmijas veidotu efektīgu mākslas, mūzikas, dejas un teātra simbiozi. Karnevāla organizatori ir padomājuši par to, lai tiktu apmierinātas visdažādākās apmeklētāju muzikālās gaumes. Līdzās dažādām alternatīvās, indie-rock un rokmūzikas apvienībām uz vairākām skatuvēm būs dzirdami un redzami arī funk, regeja, metāla, hip-hop un elektroniskās mūzikas izpildītāji.


Karnevāls - izstāde

Mākslas akadēmijas studentu veidotas dekorācijas, lielformāta gleznas un instalācijas

Līdzīgi kā tas ir bijis jau no karnevāla pirmsākumiem, par pasākuma vizuālo noformējumu rūpēsies jaunie mākslinieki, veidojot dekorācijas, lielformāta gleznas, mākslas objektus un instalācijas. Būs arī jaunievedums – pie mākslas objektiem būs atrodama informācija par tās autoriem.


Steidz veidot masku

Biļešu tirdzniecība jau sākusies.

Karnevāla dalībnieki

Kā skanēs 80. karnevāls?

Karnevālu atbalsta

Atrašanās vieta

Kalpaka bulvāris 13, Rīga, Latvija

Ķer ciet biļeti

Biļešu skaits ierobežots.
/!\ error getUserIDFromUserName. /!\ error empty username or access token.